مشاغل پزشکی

25-48 از 60

کاملترین ، بروزترین و بزرگترین بانک شماره موبایل پزشکان ایران

بی شک داشتن یک بانک کامل اطلاعاتی پزشکی که بتواند علاوه بر کامل ، جامع بودن و بروز رسانی دقیق با کمترین درصد خطا در اختیار استفاده کننده قرار گیرد ، خوشبختانه ما توانسته ایم با داشتن منابع قوی ، معتبر و تلاش هر روزه ی تیم قدرتمندمان این امکان و اطمینان را به شما خریدار محترم بدهیم که بتوانید با کمترین قیمت ، بهترین فایل موجود پزشکی را از نظر کامل و بروز بودن را تنها و تنها از سایت رسمی ما خریداری کنید و شما نیز بتوانید لذت داشتن یک فایل کامل و با کمترین خطای موجود را تجربه کنید.

تفکیک بر اساس تخصص و استان

یکی دیگر از امکانات بینظیر سایت ما به شما کاربر گرامی تفکیک بندی تخصصی گروه پزشکی می باشد که در نوع خود فوق العاده است زیرا کمتر سایتی را میتوانید مشاهده کنید که  علاوه بر داشتن بیش از 30 نوع تخصص گروه پزشکی بتواند این تخصص ها را نیز بر اساس شهر ، استان و شهرستان  با توجه به نیاز مخاطب آماده کند و اطمینان خرید و استفاده آن را به کاربران خود بدهد.

بانک شماره موبایل پزشکان داخلی

فایل پزشکان داخلی شامل متخصص داخلی، فوق تخصص داخلی، بیماریهای داخلی، خون وسرطان، ریه، کلیه، مجاری ادراری تناسلی، گوارش، عفونی وگرمسیری و روماتولوژی است و 37...
1,250,000 ریال

بانک شماره موبایل پزشکان قلب

فایل پزشکان قلب شامل متخصص قلب، فوق تخصص قلب، قلب، عروق، اینترونشنال، کاردیولوژی، آنژیوپلاستی و جراح است و 6632 عدد شماره موبایل دارد.
4,000,000 ریال

بانک شماره موبایل تجهیزات پزشکی

فایل تجهیزات پزشکی شامل تجهیزات - لوازم - پزشکی - آزمایشگاهی - بیمارستانی - جراحی - تولید - تعمیر - فروش میشود و دارای 10742 عدد شماره موبایل میباشد
2,500,000 ریال