بانک شماره موبایل پزشکان به تفکیک تخصص و رشته

1-24 از 50

دانلود بروزترین بانک شماره موبایل پزشکان بر اساس تخصص و رشته

ما همیشه سعی داشته ایم که با توجه به نیاز شما همراهان همیشگی بهترین بانک های شماره موبایل را به شما معرفی کرده و همچنین این گروه ها را هدفمند و تخصصی تر سازیم تا ضمن کاهش هزینه ها شما عزیزان در انتخاب درست و دقیق بانک شماره موبایل شما را سریعتر به هدفتان رسانیم . بدون شک یکی از حرفه ایی ترین بانک های شماره موبایل ما که با تلاش روزافزون تیم قدرتمند ماهان همیشه در حال بروزرسانی و آپدیت میباشد بانک هدفمند شماره موبایل پزشکان بر اساس تخصص و رشته می باشد . این دسته برای علاقه مندان خرید این گروه به شدت توصیه میشود.

تخفیف 15 %

بانک شماره موبایل پزشکان زیبایی دندان

فایل پزشکان زیبایی دندان شامل ارتودنسی، کاشت نگین، پروتز ثابت، پروتز متحرک، ترمیمی، زیبایی، ارتودنتیست، پروتزیست دندان و کاشت دندان است و 7978عدد شماره موبای...
8,330,000 ریال 9,800,000 ریال
تخفیف 15 %

بانک شماره موبایل پزشکان زنان و مامایی

فایل پزشکان زنان و مامایی شامل متخصص زنان و مامایی، فوق تخصص زنان و مامایی، جراح، زنان، زایمان، ماما، نازایی، ناباروری، لاپاراسکوپی، مشاوره قبل از بارداری، ت...
38,921,500 ریال 48,200,000 ریال
تخفیف 15 %

بانک شماره موبایل تجهیزات پزشکی

فایل تجهیزات پزشکی شامل تجهیزات - لوازم - پزشکی - آزمایشگاهی - بیمارستانی - جراحی - تولید - تعمیر - فروش میشود و دارای 17670 عدد شماره موبایل میباشد
18,572,500 ریال 23,000,000 ریال
تخفیف 15 %

بانک شماره موبایل دامپزشک

فایل دامپزشکان شامل پزشک - دام - طیور - آبزیان - جراحی - واکسیناسیون - آزمایشگاه دام ميشود و داراي 13785عدد شماره موبايل ميباشد
21,037,500 ریال 27,500,000 ریال
تخفیف 15 %

بانک شماره موبایل پزشکان ارتوپد

فایل پزشکان ارتوپد شامل متخصص ارتوپد، فوق تخصص ارتوپد، جراح، مفاصل، آسیب های ورزشی، آسیب های اسکلتی، آرتروز، ساییدگی استخوان است و 3205 عدد شماره موبایل دارد.
9,945,000 ریال 13,000,000 ریال
تخفیف 15 %

بانک شماره موبایل پزشکان بیهوشی

فایل پزشکان بیهوشی شامل متخصص بیهوشی، فوق تخصص بیهوشی، بیهوشی، قلب باز، بیهوشی اطفال است و 3791 عدد شماره موبایل دارد.
11,475,000 ریال 15,000,000 ریال
تخفیف 15 %

بانک شماره موبایل پزشکان اطفال

فایل پزشکان اطفال شامل متخصص اطفال، فوق تخصص اطفال، جراحی کودکان، چشم، عفونی، گوارش، آلرژی، نوزادان است و 5359 عدد شماره موبایل دارد.
9,945,000 ریال 13,000,000 ریال

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان عمومی

این بانک جزو یکی از بزرگترین و کاملترین بانک های تخصصی گروه پزشکی بشمار میرود که با بیش از 80 هزار شماره موبایل نسبت به دیگر بانک های تخصصی گروه پزشکی از لحاظ تعداد توانسته در رتبه ی اول قرار گیرد.

دانلود بانک شماره موبایل دندانپزشکان

بدون شک یکی از بینظیر ترین فایل های شماره موبایل ، بانک شماره موبایل دندانپزشکان میباشد که علاوه بر درصد خطای بسیار پایین توانسته ایم تعداد شماره موبایل این بانک را به درستی افزایش داده و در صدر یکی از بهترین گروه ها قرار دهیم.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان پوست ، مو زیبایی

یکی از پرکاربرد ترین گروه های شغلی که میتواند در بسیاری از موارد همانند اطلاع رسانی ، همکاری و .. کاربرد داشته باشد و علاوه بر آن جامع و قابلیت آپدیت بالایی نیز داشته باشد، شماره موبایل های گروه زیبایی  که شامل مواردی همچون لاغری، زیبایی، کاشت مو ، PRP ، زیبایی بینی و .. که در نهایت از هر لحاظ جامع و کاربردی است.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان زنان و مامایی

این بانک بسیار دقیق آماده شده است زیرا در صورتی که خطای زیادی در این فایل باشد به راحتی قابل تشخیص و پیگیری است زیرا اکثر این بانک را پزشکان خانم تشکیل میدهند. به همین دلیل جمع آوری این فایل به شدت حساس بوده و با دقت بالایی جمع آوری شده است.

دانلود بانک شماره موبایل چشم پزشکان ، اپتومتری

همواره یکی از دغدغه های گروه اپتومتری و چشم پزشکان عزیز کشورمان اطلاع رسانی به گروه خودشان  بوده اما ما توانسته ایم با تکیه  بر منابع و تیم قوی خود این راه را برای چشم پزشکان و حتی همراهان عزیزی که میتوانند خدمتی به این گروه ارائه دهند با کامل کردن این شماره ها هموار نماییم.

دانلود بانک شماره موبایل جراحان

بانکی که سخت به دست آمد!! همانطور که مطرح کردیم بانک جراحان کشور بانک شماره موبایلی است جمع آوری آن نسبت به مابقی بانک های دیگر کار آسانی نبوده و بالطبع هم تعداد شماره موبایلی آن نیز نسبت به تخصص های دیگر پایین تر هست ولی درست بودن آن را نیز مانند بقیه بانک ها تایید میکنیم.

دانلود بانک شماره موبایل پاتولوژیست و آزمایشگاه

چیزی که همواره در گروه آزمایشگاه و پاتولوژیست شاهد آن هستیم درخواست زیاد برای به خدمت گرفت مسئول فنی آزمایشگاه و یا خرید ، فروش و یا اجازه آزمایشگاه  بوده ،که ما توانسته ایم با جمع آوری دقیق این شماره ها این کار را بسیار آسان کنیم.

دانلود بانک شماره موبایل انجمن غدد

این بانک را نیز میتوان همانند گروه جراحان دانست و که از ویژگی های می توان به دست آوردن سخت و با صحت قابل قبول دانست.

دانلود بانک شماره موبایل پرستار و پیراپزشکی

یکی دیگر از گروه های بزرگی که می توان از لحاظ تعداد نام برد بانک شماره موبایل پرستاران و گروه پیراپزشکی می باشد و با توجه به نیاز خیلی زیاد مجموعه های بیمارستانی و خدماتی پزشکی به جذب و استخدام پرستار این گزینه میتواند بسیار مورد توجه واقع گردد.

دانلود بانک شماره موبایل انجمن راینولوژی ، گوش و حلق و بینی ، ENT

بسیار کامل ، کاربردی و با آپدیت پذیری بالا از ویژگی های این بانک بشمار میرود. کسانی که بخواهند برای اطلاع رسانی ، همکاری از این بانک استفاده کنند بعد از تهیه متوجه درصد بالای درست بودن این بانک خواهند شد.

دانلود بانک شماره موبایل روانپزشکان

داشتن این بانک به هر روانپزشکی توصیه میشود زیرا میتوان به راحتی با داشتن یک بانک خوب و مطمئن ارتباطی خوب و سازنده با روانپزشکان محترم دیگر جهت همکاری و ... داشته باشند.

دانلود بانک شماره موبایل انجمن دکتری علوم آزمایشگاهی

بانکی که از منابع معتبر جمع آوری شده است!! از ویزگی های این بانک که همانند سایر بانک ها میتوان از آن نام برد داشتن اعتباری خوب ، درصد خطای پایین و مناسب برای اطلاع رسانی می باشد.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان ارتوپد

پزشکان گروه ارتوپدی نیز مانند سایر بانک های دیگر با دقت فراوان جمع آوری و بررسی گردیند ، از این رو این بانک را نیز میتوان در دسته بانک های دقیق ما دانست.البته که تمامی بانک ها نیز خطا دارند.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان و متخصصان اطفال

این بانک را نیز میتوان جزو 5 بانک پزشکی دانست که ار لحاظ کامل بودن و بروز رسانی حرفی برای گفتن دارد . این بانک که به تازگی آپدیت شده است شامل تخصص های مختلف اطفال میگردد. که توضیح مفصل آن در توضیحات این بانک آمده است.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان بیهوشی

بیهوشی نیز همانند بعضی از گروه های پزشکی دیگر ، شامل ریز تخصص هایی میگردد که ما سعی کرده ایم که تمامی این ریز تخصصها را جمع آوری کرده و در یک بانک کلی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان تغذیه

با توجه به افزایش روزافزون مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی ، رژیم درمانی و زیبایی اندام بعضی از شرکت های دارویی که سعی به بهبود تغذیه و زیبایی دارند و محصولاتی بسیار خوب تولید کرده اند اما نمی دانند که چطور این محصول را به تخصص این کار معرفی کنند ، این فایل بسیار می تواند کارایی داشته باشد البته که این فایل نیز میتواند برای خود گروه تغذیه نیز علاوه بر ده ها استفاده دیگر کاربرد داشته باشد.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان داخلی

بانک پزشکان داخلی معمولا با ریز تخصص های خود معروف شده است . ما با توجه به نیاز شما عزیزان تا جایی که توانسته ایم این بانک را با تمامی ریز تخصص های آن جمع آوری و در خدمت شما عزیزان در قالب یک بانک کلی قرار دهیم.

دانلود بانک شماره موبایل پزشکان مغز و اعصاب

بانک پزشکان مغز و اعصاب همانند بعضی از بانک های تخصصی دیگر که قبلا نیز مورد بررسی قرار گرفت جمع آوری کمی سختی داشته از این رو تعداد محدودتر اما دقیقی را ارائه داده شده است.