قوانین و مقررات

تمامی فایل های موجود در این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

خریدار باید در استفاده از فایل های موجود قوانین و مقررات کشور ایران را مراعات نماید.

هرگونه سواستفاده از فایل ها پیگرد قانونی دارد.

هرگونه استفاده خلاف موازین شرعی محکوم و در صورت درخواست مراجع قضایی مشخصات خریدار در اختیار نهادهای مربوطه قرار داده می شود. 

فایل دانلودی در قالب یک فایل اکسل و حاوی شماره ها در یک شیت می باشد که با استفاده از نرم افزار اکسل باز می شود. 

 در صورت خرید فایلهایی که حاوی زیرمجموعه می باشند، کل فایل بصورت یکجا که شامل شماره تمام زیرمجموعه ها می باشد، دانلود می گردد.

 سامانه بانک موبایل مشاغل ایران در قبال خرید مشتریان محترم فاکتور کاغذی ارائه ننموده و رسید دیجیتال تحویلی پس از خرید، در حکم رسیدپرداخت یا فاکتور خرید بوده و از منوی پیگیری خرید قابل پیگیری و دانلود مجدد می باشد.

 راه ارتباطی وب سایت بانک موبایل مشاغل ایران، از طریق ایمیل درج شده در صفحه ارتباط با ما و شماره تماس های ذکر شده بوده و کارشناسان پشتیبانی تلاش می نمایند تا بتوانند در اسرع وقت ایمیلهای ارسالی را پاسخ دهند.

 سامانه بانک موبایل مشاغل ایران، متناسب با نیاز سنجی بروز رسانی میشود ولی علی القاعده اصولا شماره موبایلها کمتر جابجا و یا فروخته میشوند مخصوصا شماره های بخش کسب و کار

 تمامی بانک های اطلاعاتی تا تاریخ قید شده در بند 5 بروز بوده و صحت شماره ها بالای 75% می باشد، لیکن در صورتی که پس از هر خرید، مشتری از بانک شماره ها ناراضی باشد، کل و یا بخشی از مبلغ پرداخت شده در صورت ارائه دلیل موجه (از طریق ایمیل :  sms.mgtaha@yahoo.com ) قابل استرداد است.