سه شنبه, ۰۲ آبان,۱۳۹۶

تبلیغات ارزان، مگه داریم؟!

اگر شما نمی دانید چگونه کسب و کار خود را تبلیغ کنید، اینترنت یک بستر بسیار ارزشمند مجازی است که شامل مشتریان بالقوه شما می باشد. شرکت های متععد تبلیغاتی آنلاینی نیز وجود دارند که کار تبلیغاتی را برای شما آسان تر و سریعتر میکنند و باعث دیده شدن خدمات شما در بستر اینترنت میشوند اما به ازای دریافت پول!!

خوشبختانه شما می توانید بسیاری ازاین خدمات تبلیغاتی را ارزان یا حتی رایگان انجام دهید.


داشتن یک وب سایت
Image result for ‫وب سایت‬‎


ممکن است در اول به نظر عقلانی نرسد اما باید گفت که کسب و کار شما نیازمند یک وب سایت برای رقابتی آنلاین دارد.  بدون یک وب سایت شما در معرض یک نبرد شدید قرار می گیرید ولی با هزینه کمی که بابت میزبانی و نام دامنه خود میکنید می توانید مشتریان جدید و بالقوه خود را ایجاد و فروش خود را بیشتر نمایید.


آگهی های آنلاین


Image result for ‫آگهی‬‎


هر کسب و کار می تواند با استفاده از سایت های درج آگهی های آنلاین  مقدار زیادی باعث معرفی و دیده شدن خدمات یا محصولات شما شوند . شما می توانید تبلیغات رایگان برای کسب و کار خود را آنلاین و هر روز با متن ها و خدمات گوناگون خود قرار دهید.

بهینه سازی موتور جستجو
Image result for ‫موتور جستجوگر عکس‬‎

 


ترافیک موتور جستجوی رایگان معادل برنده شدن در یک قرعه کشی است. اگر شما موتورهای جستجو را متقاعد کنید که وب سایت شما مناسب ترین سایت از نظر محتوا و با بهترین کلمات کلیدی مورد نظر شما است، سیل تداوم ترافیک موتور جستجو را تجربه خواهید کرد. این ترافیک به طور طبیعی به درآمد تبدیل خواهد شد. شما می توانید بهینه سازی خود را به صورت رایگان انجام دهید، یا می توانید این کار را به شرکت هایی در این زمینه واگذار نمایید.


بازاریابی مقاله
Image result for ‫مقاله‬‎

 


یک استراتژی بازاریابی موفق در این مورد که ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کند ، به بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو کمک می کند ، کاملا رایگان است و می تواند یک روش بسیار کارآمد باشد، نوشتن مقالات مرتبط و جالب است که میتواند باعث جذب مشتریان به وبسایت شما شود این بخش را میتوانید در بلاگ سایت خودتان و یا در سایت های مربوط به اشتراک بگذارید . شما با داشتن یک کمپین بازاریابی مقاله خوب می توانید رتبه خود  را در موتورهای جستجو افزایش دهید.


شبکه های اجتماعی
Image result for ‫شبکه های اجتماعی‬‎


شبکه های اجتماعی  برای بعضی از کسب و کارها مناسب و برای بعضی دیگر مناسب نیستند. اگر اعتقاد دارید که کسب و کار شما ارزشمند است، ممکن است بخواهید یک کانال تلگرامی ، صفحه اینستاگرام و یا صفحه فن فیس بوک ایجاد کنید. این حسابها به شما اجازه می دهد به طور مستقیم با مشتریان آنلاین خود ارتباط برقرار کنید. شما می توانید به آنها از تبلیغات و یا رویدادها اطلاع دهید و آنها می توانند ایده ها و پیشنهادات خود را برای بهبود کسب و کار شما ارائه دهند و باعث رشد و پیشرفت شما شوند.


سایت های به اشتراک گذاری ویدیو آنلاین
Image result for ‫سایت های به اشتراک گذاری ویدیو آنلاین‬‎

 


اگر شما قادر به تولید چند ویدیو جالب هستید که مربوط به کسب و کار شما است، انتشار آنها در سایت هایی مانند آپارت ونماشا و.. می تواند باعث جریان مداوم ترافیک وب سایت شما شود.  در هنگام به اشتراک گذاری ویدیو خود دقت نمایید که با بهترین کیفیت ویدیو را ارسال نمایید.


سایت های به اشتراک گذاری عکس آنلاین
Image result for ‫اینستاگرام‬‎


به اشتراک گذاری عکس آنلاین مانند اشتراک گذاری ویدیو آنلاین است. اگر عکس هایی دارید که مربوط به کسب و کار شما هستند، نترسید که آنها را در اینستاگرام و ..  به اشتراک بگذارید. این باعث افزایش دید شما در وب سایت شما خواهد شد و بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود هدایت می کنید.


تبلیغات کلیکی
Image result for ‫تبلیغات کلیکی‬‎تبلیغات کلیکی یا (PPC) به ندرت به عنوان یک تبلیغ ارزان شناخته می شود، اما می تواند مقدار زیادی ترافیک  بالا را به سایت شما هدایت کند پس توصیه میشود برای استفاده بهتر از تبلیغات PPC توازنی را بین هزینه و درآمد پیدا کنید،  در حالی که این امر می تواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد، اما اگر شما فروش کافی را انجام ندهید، ارزشی ندارد. شما می توانید تبلیغات PPC را تقریبا در تمامی موتورهای جستجو همانند گوگل و همچنین برخی از سایت های بزرگ مانند فیس بوک خریداری کنید.


بازاریابی پیامکی
Image result for ‫بازاریابی پیامکی‬‎بازاریابی پیامکی یکی از بهترین انتخاب های ما برای شما میباشد زیرا علاوه بر اینکه نسبت به سایر روش های تبلیغی دیگر ارزان تر است طیف وسیعی ازمشتریان بالقوه را در بر میگیرد علاوه بر آن ارتباط مستقیم با کاربران و مشتریان خود از دست نمی دهید و میتوانید با ارسال به موقع این نوع تبلیغ هم مشتریان قدیمی خود را حفظ و هم مشتریان بالقوه خود را بالفعل نمایید و یکی دیگر هم تبلیغات ایمیلی است که برای اطلاع از این بخش به طور کامل،
اینجــــــــــــــــــــــا کلیک فرمایید.

mahansms.com
 

ثبت نظر