دوشنبه, ۰۸ آبان,۱۳۹۶

راهکار تبلیغاتی، بهترین راه کدام است؟


راهکار تبلیغاتی شما چیست؟

امروزه دیگر همه کسب و کارها به دنبال پر رنگ کردن حضورشان در فضای مجازی هستند. همه خوب میدانند که میلیون ها کاربر آنلاین دیگر به جای راه رفتن در خیابان های شهر، از این وب سایت به وب سایت دیگر می روند و تبلیغات و حضور آنها در فضای مجازی با افزایش مشتریان، فروش و درآمد رابطه مستقیمی دارد. اما بزرگترین سوال همه امروز این است که در کجای اینترنت تبلیغ کنیم و راهکار تبلیغاتی شما چیست؟

اطرافیان شما پاسخ های متفاوتی برای این سوال بزرگ دارند:
 

یکی شما را به طراحی وب سایت حرفه ای هدایت میکند. دیگری میگوید SEO راهکار بهتری برای دیده شدن است. دوست دیگری سایت های آگهی را تجربه بهتری می داند.

اما شما به دنبال سرویسی هستید که به راحتی با اطلاعات خودتان سرویس تبلیغات آنلاین خود را مدیریت کنید. بنابراین به سراغ معتبرترین راهکارهای تبلیغات  می روید و قطعا یکی از آنها تبلیغات پیامکی است. راهی که شما میتوانید با هر بودجه ای در آن تبلیغ کنید. از یک ریال تا صدها میلیون ریال! ما در این نوشته سعی میکنیم تا شما را با نکاتی مهم در مدیریت کمپین های تبلیغاتی تان و همینطور راهکار تبلیغاتی مناسب آشنا کنیم.

چکار باید بکنید :

 • سعی کنید از راهکارهای تبلیغاتی استفاده کنید که پیام تبلیغاتی شما را در گستردگی زیادی نمایش دهند. نمایش بیشتر بنر شما، بازدید بیشتر از کسب و کار شما خواهد بود.
   
 • از شبکه هایی که گزارش های روشن و شفاف میدهند استفاده کنید. شما اطلاعات و گزارش های جامع روزانه ای را در شبکه تبلیغات شامل تعداد نمایش بنر، تعداد کلیک ها ، انواع کلیکها، نام وب سایت های مرجع، نسبت نمایش به کلیک، و ده ها آمار دیگر که شمارا در مدیریت کمپ تبلیغاتی تان کمک میکند، دریافت میکنید.
   
 • ابزار تبلیغاتی که از آن استفاده میکنید بشناسید. تبلیغات متنی با تبلیغات تصویری تاثیرات متفاوتی دارند. پیام تبلیغاتی شما باید خلاقانه بر اساس نوع ابزار طراحی گردد.
   
 • با انواع هزینه های تبلیغاتی آشنا باشید. آیا شما به خاطر نمایش هزینه میدهید یا به ازای هر کلیک؟ حتما برای کمپ خود بودجه حداکثر روزانه تعریف کنید تا هزینه های کمپ خود را کنترل کنید.
   
 • تجربه بزرگترین مزیتی است که شما در هر کمپین بدست می آورید. شاید حتی ارزش آن از مشتریان بدست آمده هم بیشتر باشد. شروع کمپین را با هزینه کم انجام دهید. پیام های تبلیغاتی و بودجه روزانه خود را تغییر دهید تا بهترین آنها را پیدا کنید. سپس بودجه کمپ را به میزان دلخواه افزایش دهید.
   
 • سعی کنید کمپ تبلیغاتی شما حاوی پیام جذاب باشد. پیشنهادهای جذاب مانند تخفیف میزان بازدید کنندگان سایت شما را به شدت افزایش میدهند.
   
 • سطح انتظار خود را غیر معمول افزایش ندهید. قرار نیست شما چند روز تبلیغ معجزه ای را تجربه کنید.

راهکار تبلیغاتی شما چیست؟
Image result for ‫راهکار تبلیغاتی‬‎

در این قسمت به برخی مدل‌های فعلی تبلیغات اینترنتی اشاره می‌کنیم :

تبلیغ وب‌سایت : سرمایه گذاری در این روش برای کسب ترافیک و برندینگ کسب و کار می‌تواند صورت بگیرد.

ارسال پیامک خبرنامه : در این روش با سرمایه گذاری بر روی مخاطبان وفادار معرفی محصول و برندینگ صورت می‌گیرد.

ارسال پیامک گروهی : در این راهکار خدمات و محصولات اغلب با المان‌های گرافیکی به گروهی از مخاطبان ارسال می‌شود.

برگزاری وبینار آموزشی : با ارایه یک کلاس به صورت آنلاین و رایگان امکان جذب مخاطب هدف و دریافت اس ام اس برای استفاده در اس ام اس مارکتینگ فراهم می‌شود.

انتشار کتاب‌های الکترونیکی : با انتشار کتاب‌های در زمینه صنعت خود و ارایه اطلاعات تماس در کتاب می‌توانید مخاطب هدف خود را داشته باشد. سرعت این روش نسبت به بقیه روش‌ها کندتر است.

شبکه‌های اجتماعی : استفاده از ظرفبت شبکه‌های اجتماعی برای معرفی و تبلیغ محصول و خدمات یک راه حل عالی و ارزان به شمار می‌رود.

ارایه اپلیکیشن موبایل : با توجه به نوع کسب و کارتان می‌توانید یک برنامه موبایل برای معرفی برند و ارتباط با مخاطبین خود در نظر بگیرید.

  

در پایان یادآور میشویم که “متوقف کردن تبلیغات برای کاهش هزینه ها، مانند نگه داشتن عقربه های ساعت برای افزایش وقت است”

ثبت نظر