بانک شماره موبایل مدیران و شرکتها

 بدون شک قبل از شروع و ایجاد هر کسب و کاری یکی از مواردی که به ذهن می رسد داشتن بانک اطلاعات بروز از مشتریان، مخاطبان و بازار هدف مورد نیاز شماست.
 

یکی از ابتدایی‌ترین قدم‌های بازاریابی این است که مخاطب هدف خود را شناخته و سپس راهکارهایی برای هدفگیری آنها پیدا کنید. افراد خبره در بازاریابی، معتقدند که اگر تصمیم دارید که همه قشری را هدف بگیرید، مشخصا پیام تبلیغاتی شما به هیچ فردی انتقال نخواهد یافت. زیرا افراد با هم تفاوت‌های بسیاری دارند و به همین دلیل، هر کدام انتظار متفاوتی از شما خواهند داشت.


شرکت ماهان گستر طاها در هر زمينه شغلي توانسته است خدماتي را براي کاربران ارائه دهد تا زودتر به هدف خود برسند.جمع آوری بانک های مشاغل کشوری کار چندان ساده ای نبوده، این شماره ها به صورت عمده و گاها  تکی از سایت های معتبر،مجلات، سایت های نیازمندی و... جمع آوری ، مرتب و تست شده اند. ماهان گستر در مورد درستی و صحت این بانک ها مطمئن است و اینطور ادعا دارد که (در صورت خطا بیش از 30 در 100) تمام مسئولیت را به عهده میگیرد.سایت mahansms.com شامل کاملترین بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف با مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.

بانک مدیران

بانک مدیران و کارخانجات شماره موبایل مدیران شرکت ها و کارخانجات را در اختیار شما قرار میدهد و شامل 41 مورد؛ مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای، اتحادیه ها، اوقاف، بنادر، بهداشتی وغذایی، بیمه و نمایندگی ها، تولیدی، داروخانه و عطاری، سازمان های دریایی، شرکت رفاه، شرکت ها و ادارات، شرکت های استان کرمانشاه، شرکت های پیامکی، خصوصی، دریایی، عمرانی و پیمانکاری و مهندسی کشاورزی، مدیران شهرداری، شهرک صنعتی، مدیران صنایع به تفکیک استان ها، مدیران صنعتی و بازرگانی، گروه زائرین، استان تبریز و تهران، مدیران ستادی سازمان های دریایی، مدیران صنایع، معادن، هیئت های مذهبی، کارخانه ها به تفکیک استان ها، کارخانه های صنعتی و کل مدیران میباشد.

با انتخاب هر کدام از این موارد میتوانید تعداد شماره موبایل، محتویات فایل، آموزش خرید و دانلود وهزینه را مشاهده کنید.

کاربرد بانک اطلاعات مدیران

این گروه برای کسانی که میخواهند با مدیران در ارتباط باشند بسیار مناسب است.برای همکاری با شرکت ها،سازمان ها و کارخانجات در زمینه های مختلف میتوانید از این بانک استفاده کنید.به عنوان مثال اگر شما تولید کننده لوازم اداری باشید میتوانید برای معرفی محصولات خود با مدیران شرکت ها در ارتباط باشید

این بانک اطلاعاتی یکی از بهترین گروه مورد نیاز برگزار کنندگان همایش های بزرگ است.

اگر کار شما ثبت شرکت های مختلف است میتونید به سادگی آب خوردن شرکت خود را به کسانی که قطعا به خدمت شما نیاز دارند معرفی کنید.
 

جستجوی شما با هیچ محصولات مطابقت نداشت