مدیران و شرکتها

1-24 از 41

شرکت ماهان گستر طاها در هر زمينه شغلي توانسته است خدماتی را برای کاربران ارائه دهد تا زودتر به هدف خود برسند.جمع آوری بانک های مشاغل کشوری کار چندان ساده ای نبوده، این شماره ها به صورت عمده و گاهی تکی از سایت های معتبر، مجلات، سایت های نیازمندی و... جمع آوری ، مرتب و تست شده اند. ماهان گستر در مورد درستی و صحت این بانک ها مطمئن است و اینطور ادعا دارد که (در صورت خطا بیش از 30 در 100) تمام مسئولیت را به عهده میگیرد. سایت mahansms.com شامل کاملترین بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف با مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.
تخفیف 4 %

بانک شماره موبایل مدیران

بانک مدیران استان تهران دارای تعداد 163041 شماره موبایل است که شامل مدیران شرکت ها ،کارخانه ها، صنوف، معادن، شرکت های خصوص، گروه زائرین، متفرقه، تولیدی، گروه...
67,320,000 ریال 70,000,000 ریال

مدیران استان تبریز

بانک مدیران شرکت های استان تبریز دارای تعداد 1877 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
1,300,000 ریال
تخفیف 16 %

مدیران استان تهران

بانک مدیران استان تهران دارای تعداد 47187 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
49,000,000 ریال 58,000,000 ریال

مدیران ستادی سازمان های دریایی

بانک مدیران ستادی سازمان های دریایی دارای تعداد 29 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نما...
350,000 ریال

مدیران شرکت رفاه

بانک مدیران شرکت رفاه دارای تعداد 119 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
450,000 ریال

مدیران شرکت ها و ادارات

بانک مدیران شرکت ها و ادارات دارای تعداد 98589 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
29,600,000 ریال

مدیران شرکت های استان کرمانشاه

بانک مدیران شرکت های استان کرمانشاه دارای تعداد 111 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نم...
300,000 ریال

مدیران شرکت های پیامکی

بانک مدیران شرکت های پیامکی دارای تعداد 2599 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
4,200,000 ریال

مدیران شرکت های خصوصی

بانک مدیران شرکت های خصوصی دارای تعداد 1993 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
2,090,000 ریال

مدیران شرکت های دریایی

بانک مدیران شرکت های دریایی دارای تعداد 30 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
500,000 ریال

مدیران شرکت های عمرانی و پیمانکاری

بانک مدیران شرکت های عمرانی و پیمانکاری دارای تعداد 5505 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارس...
4,500,000 ریال

مدیران شرکت های مهندسی کشاورزی

بانک مدیران شرکت های مهندسی کشاورزی دارای تعداد 707 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نم...
570,000 ریال


بانک مدیران

بانک مدیران و کارخانجات شماره موبایل مدیران شرکت ها و کارخانجات را در اختیار شما قرار میدهد و شامل 41 مورد؛ مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای، اتحادیه ها، اوقاف، بنادر، بهداشتی وغذایی، بیمه و نمایندگی ها، تولیدی، داروخانه و عطاری، سازمان های دریایی، شرکت رفاه، شرکت ها و ادارات، شرکت های استان کرمانشاه، شرکت های پیامکی، خصوصی، دریایی، عمرانی و پیمانکاری و مهندسی کشاورزی، مدیران شهرداری، شهرک صنعتی، مدیران صنایع به تفکیک استان ها، مدیران صنعتی و بازرگانی، گروه زائرین، استان تبریز و تهران، مدیران ستادی سازمان های دریایی، مدیران صنایع، معادن، هیئت های مذهبی، کارخانه ها به تفکیک استان ها، کارخانه های صنعتی و کل مدیران میباشد.

با انتخاب هر کدام از این موارد میتوانید تعداد شماره موبایل، محتویات فایل، آموزش خرید و دانلود وهزینه را مشاهده کنید.

کاربرد بانک اطلاعات مدیران

این گروه برای کسانی که میخواهند با مدیران در ارتباط باشند بسیار مناسب است.برای همکاری با شرکت ها،سازمان ها و کارخانجات در زمینه های مختلف میتوانید از این بانک استفاده کنید.به عنوان مثال اگر شما تولید کننده لوازم اداری باشید میتوانید برای معرفی محصولات خود با مدیران شرکت ها در ارتباط باشید

این بانک اطلاعاتی یکی از بهترین گروه مورد نیاز برگزار کنندگان همایش های بزرگ است.

اگر کار شما ثبت شرکت های مختلف است میتونید به سادگی آب خوردن شرکت خود را به کسانی که قطعا به خدمت شما نیاز دارند معرفی کنید.