اطلاعات لازم موسسات ثبت شرکت

1-3 از 3

موسسات ثبت شرکت، لطفا بخوانید


اگر کار شما ثبت شرکت های مختلف است میتونید به سادگی آب خوردن شرکت خود را به کسانی که قطعا به خدمت شما نیاز دارند معرفی کنید.

بهتر از ما میدونید مهم ترین چیزی که برای پیشرفت جدی و چشم گیر در کار شما نیاز است، اطلاعات بروز و کامل (شماره موبایل، شماره ثابت، نام و ...) مدیران است.

برای بدست آوردن این اطلاعات با ارزش جای نگرانی نیست!

شرکت ماهان گستر طاها در هر زمينه شغلی توانسته است خدماتی را برای کاربران ارائه دهد تا زودتر به هدف خود برسند. جمع آوری بانک های مشاغل کشوری کار چندان ساده ای نبوده، این شماره ها به صورت عمده و گاها  تکی از سایت های معتبر، مجلات، سایت های نیازمندی و... جمع آوری، مرتب و تست شده اند.

ماهان گستر در مورد درستی و صحت این بانک ها مطمئن است و اینطور ادعا دارد که (در صورت خطا بیش از 30 در 100) تمام مسئولیت را به عهده میگیرد. سایت mahansms.com شامل کاملترین بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف با مجوز رسمی و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.

همچنین توانسته تعداد 300000 شماره موبایل و اطلاعات مدیران کشور را به تفکیک تخصص و استانهای کشور برای شما آماده کند.

آسان ترین راه اینجاس 👇

mahansms.com

مدیران شرکت های خصوصی

بانک مدیران شرکت های خصوصی دارای تعداد 63218 شماره موبایل است، همچنین می توانید به صورت مستقیم، به این شماره موبایل ها، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
24,000,000 ریال

مدیران کارخانجات

دایرکتوری مدیران کارخانجات دارای تعداد 65198مورد اطلاعاتی که شامل نوع فعالیت، نام مدیر، شماره تلفن، آدرس، شماره همراه و تفکیک استان ها و... می شود و به صورت...
45,000,000 ریال

مدیران استان تهران

دایرکتوری مدیران استان تهران دارای تعداد 25437 مورد اطلاعاتی که شامل نوع فعالیت، نام مدیر، شماره تلفن، آدرس، شماره همراه و آدرس سایت و... می شود و به صورت اک...
63,000,000 ریال