پرسش و پاسخ

سوالات متداول خرید بانک شماره موبایل

منبع جمع آوری بانک ها چیست؟

منبع جمع آوری بانک ها متفاوت است، مثلا برخی از اصناف از اتحادیه ی اصناف تهیه شده است، برخی دیگر نیز از روزنامه ها، مراجع، کتاب های اول و زرد، سایت های تبلیغاتی، مجله های سطح شهر و ... می باشد.

.

آیا بانک های اطلاعات مشاغل و اصناف بروز رسانی میشود؟

 با توجه به اینکه 90% اطلاعات فروشگاه فایل mahansms.com در قالب فقط شماره موبایل بوده، لذا قاعدتا شماره موبایل بسیار محدود تغییر میکند.

به طور مثال یک دندانپزشک، بعد از گذشت 5 سال هم دندانپزشک است. اما در مواردی که نیاز به اصلاح دارد پیگیری میشود و یا حداقل میتوان گفت دیتاها همیشه در حال افزایش و بروز رسانی موردی میباشد.

.

آیا بسته های تبلیغات شما فقط محدود شده به ارسال پیامک است؟

خیر؛ ولی به دلیل حجم بالای دیتاهای گروههای مختلف شغلی، محلی و مناطق این روش مرسوم تر و امکان ارسال خبری (ارسال به لیست سیاه)، (لیست سیاه منظور شماره هایی هستن که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند) نیز از دیگر روش هاست.

فروش بانک اطلاعات برای مجموعه هایی که نیاز به تلفن مارکتینگ دارند از سایت mahansms.com قابل خرید فوری و آنلاین است.

همچنین دفاتر بانک فکس و ایمیل و یا دایرکتوریهای تمام مشاغل با نام و مشخصات موجود است، فقط کافیست کلمه مربوطه را در قسمت جستجو تایپ و سرچ گردد.

فروش قالب سایت آماده + فروشگاه فایل از دیگر خدمات ماهان اس ام اس است.

سفارش ارسال پیامک بدون خرید پنل و سامانه پیامکی با حداقل 5 هزار شماره.

.

آیا ارسال تلگرام هم انجام میدهید؟

بله، ارسال تلگرام بیش از 20 هزار عدد پس از تایید متن و عکس شما با هزینه هر صفحه بین 30 الی 50 تومان انجام میشود، که برای رزرو و انجام ارسال دو روز قبل باید با مشاورین ما هماهنگ شود

.

خدمات اینستاگرام و کانل تلگرام هم دارید؟

این خدمات و کانال و ساخت آن در گوشی شخصی خودتان انجام و برای افزایش ممبر و فالور میتوانید از طریق روشهای موجود ما کمک بگیرید.

.

ربات تلگرامی چیست؟

ربات تلگرام نوعی حساب کاربری ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام طراحی شده است. کاربران میتوانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند، این ارتباط میتواند در یک مکالمه شخصی و یا در یک گروه ایجاد شود. شما میتوانید ربات خود را با استفاده از API تلگرام و از طریق درخواست های HTTPS مدیریت کنید.

.

تفاوت های ربات تلگرام با افراد

  • ربات ها آخرین زمان آنلاین بودن ندارند و همیشه عبارت bot برای آنها نمایش داده میشود.
  • ربات ها فضای محدودی برای ذخیر اطلاعات داردند و پیام های قدیمی تر پس از پردازش توسط شما حذف میشوند.
  • ربات تلگرام نمیتواند شروع کننده مکالمه با کاربران باشد، تنها زمانیکه کاربر ربات را به گروه اضافه کند یا به آن پیام بفرستد امکان ارسال پیام از طرف ربات وجود خواهد داشت.
  • در انتهای نام کاربری ربات همیشه کلمه bot حضور دارد.
  • با اضافه شدن ربات به گروه، همه پیام ها توسط ربات دریافت و تحلیل نمیشود مگر آنکه تنظیمات آن را تغییر داده باشید.
  • ربات های تلگرام هرگز غیرفعال، آفلاین یا خسته نمیشوند!

کاربردهای ربات تلگرام

در واقع میتوان گفت که ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد! نحوه استفاده از آنها به خلاقیت شما و الگوریتم هایی که برای آن تعریف میکنید بستگی دارد. برخی از کاربردهای آنها به شرح زیر است:

  • ارتباط با وب سرویس ها: یک ربات تلگرام میتواند فعالیت های شما را کوتاه و بهینه کند، بعنوان مثال شما میتوانید هر زمان دیدگاه یا فرم تماس جدیدی در سایت ارسال شد، مستقیما در تلگرام آن را دریافت کنید. و یا آخرین ایمیل های خود را به حساب تلگرام خود منتقل کنید.
  • ساخت بازی های فکری ساده: نحوه ارتباط شما با ربات تلگرام از طریق API این قابلیت را ایجاد میکند که به سرعت پاسخ های کاربران را تحلیل کرده و نتایج متناسب با آن را برایشان ارسال کنید. این قابلیت به شما امکان میدهد بازی های گوناگونی را طراحی و پیاده سازی نمایید.
  • ابزارهای کاربردی: ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد، شما هستید که کارایی آن را طرح ریزی میکنید. دریافت نرخ ارز، اطلاعات هواشناسی، اخبار روز و تفریح و سرگرمی هرکدام نمونه های موفقی از کاربرد ربات تلگرام هستند.

ساخت ربات تلگرام

برای ساخت ربات تلگرام یک ربات معرفی شده است به نامBotFather.

پنل ربات تلگرام

یکی دیگر از خدمات ماهان اس ام اس کمک کردن به شما در ساخت پنل ربات است.

هزینه ساخت پنل ربات تلگرامی از 300 هزار تومان تا 1 میلیون تومان متغیر است که بستگی به حجم مورد نیاز دارد. مثلا برای 200 مگابایت فضا هزینه پنل 300 هزارتومان میشود؛ حجم پنل تا 2 گیگ قابل افزایش است.