پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس ، سامانه پیامک ، سامانه پیام کوتاه ، نرم افزار ارسال اس ام اس ، پنل تحت وب و ... همه اسامی هستند برای نرم افزار سامانه پیامک تحت وب .

برخی از نرم افزارها هستند که در مرورگر شما (مانند فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر ، گوگل کروم و ...) نمایش داده می شوند و نیازی نیست که شما روی کامپیوتر خود نرم افزار را نصب و اجرا کنید ، از خاصیت این نرم افزارها این است که شما بدون محدودیت مکانی یا بدون نیاز به تنظیمات خاص ، هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید به این نرم افزارها نیز دسترسی خواهید داشت .

این نرم افزار ارسال اس ام اس روی سرور ماهان گسترطاها نصب شده است و با استفاده از رابط های برنامه نویسی شده به سرورهای اپراتورهای پیامک متصل می باشد که شما با زدن دکمه ارسال اس ام اس می توانید پیامک مورد نظر خود را به مخاطبان ارسال کنید .

پنل sms به این صورت است که هریک از کاربران دارای نام کاربری و رمز عبور منحصر بفرد می باشند و پس از وارد نمودن این اطلاعات وارد محیط شخصی خود خواهند شد و هیچ کس به این محیط دسترسی نخواهد داشت .

در این این پنل اس ام اس ، شما می توانید از امکانات مختلفی نظیر ، ارسال ساده پیامک ، ارسال منطقه ای پیامک ، ارسال اس ام اس گروهی ، ارسال پیامک انبوه ، پیامک هوشمند ، پیامک متناظر ، پیامک زماندار ، مسابقه و نظرسنجی پیامکی و ده ها امکان دیگر بهره مند شوید .

شارژ پنل پیامک شما کاملا مشخص و برای شما محفوظ می ماند و شما هر زمان که به آن نیاز داشتید از آن استفاده خواهید کرد و پیامک خود را ارسال می کنید .

پنل تحت وب شما دارای دفترچه تلفن می باشد و شما می توانید شماره موبایل مشتریان و مخاطبان خود را گروه بندی کنید و در دفترچه تلفن ثبت نمایید و هر زمان به آن نیاز داشتید به آن دسترسی داشته باشید و پیامک خود را ارسال کنید .

کارشناسان ماهان گسترطاها پاسخگوی کلیه سئوالات شما در رابطه با پنل اس ام اس ماهان گسترطاها خواهند بود ، با 02188424019 تماس بگیرید .

.

برای اطلاع از تعرفه و بسته های ویژه پنل اس ام اس ماهان گسترطاها اینجا را کلیک کنید.