پنل ارسال پیامک ماهان

برای اطلاع رسانی بدون خرید بانک های شماره موبایل میتوانید از پنل پیامکی ماهان گستر طاها استفاده کنید.

شرکت ماهان گستر طاها، سامانه پیامکی با 13 سال سابقه پر افتخار، سعی کرده است که با ارائه ساده ترین و در عین حال کامل ترین سامانه ارسال پیامک پاسخگوی نیاز تمامی کاربران محترم باشد.

امکانات پنل

ارسال پیامک گروهی

ارسال پیامک نظیر به نظیر
ارسال پیامک به کدپستی با تفکیک جنسیتی و رده بندی سنی

ارسال پیامک به شماره های جدید
ارسال پیامک به خطوط بلک لیست

گزارش ارسال دقیق و ریز کارکرد مالی

تعرفه مشخص و ثابت

آدرس پنل دمو و تستی:
www.mgtaha.ir

user:taha
pass:123456

چرا هنوز از تبلیغات پیامکی استفاده میکنیم؟


دسترسی دائمی و آسان، سرعت بالا و مقرون به صرفه بودن از جمله عواملی است که باعث شده بازاریابی پیامکی سهم عمده و بسزایی در بازاریابی پیدا کند.

امروزه دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات با توسعه ای روز افزون مواجه شده که با سرعتی سرسام آور تمامی کسب وکارها و جامعه ی اطلاعات و ارتباطات را دچار تغییراتی گسترده کرده است. این تغییرات در روند بازاریابی نیز شکل گرفته است. در حال حاضر ابزارهای تبلیغاتی زیادی در جهت بازاریابی موجود است که در سالهای اخیر" پیامک" نیز به جمع آنها پیوسته است.

Image result for ‫پیامک تبلیغاتی‬‎

یکی از روش های فوق العاده موثرو کارآمد برای جذب مشتری و فروش محصولات و خدمات، استفاده از پیامک است. تاثیر گذاری این روش به حدی باور نکردنی است که امروزه به یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای بازاریابی تبدیل شده است. با استفاده از بازاریابی پیامکی، با صرف کمترین هزینه ممکن بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را خواهید داشت.

اولین پیام کوتاه در سال 1992 در کشور انگلستان ارسال شد.  این فناوری سالها بعد به کشورمان راه یافت و در مرداد ماه سال 1381 اولین پیام کوتاه در ایران نیز فرستاده شد. با اینکه سیستم پیام کوتاه خیلی دیرتر از سایر کشورها در ایران راه اندازی شد اما استقبال مردم از این سیستم فوق العاده بوده به طوریکه پیامک های ارسالی روزانه در ایران ده ها برابر زادگاه پیامک یعنی انگلیس و حتی بسیاری از کشورهاست. حال تصور کنید در کشوری که تا این حد از این سیستم استقبال  می کنند، بازاریابی پیامکی چقدر کارآمد خواهد بود.


با مشاورین ما در ارتباط باشید 👇

02188424019
09212181037


بازدهی ارسال پیامک های تبلیغاتی شما هم کاهش یافته؟


چرخه عمر مشتری، چگونه میچرخد؟


خواندن این مقاله حسابی به درد کسب و کارتان میخورد!


شناسایی بازار هدف، چگونه؟